ÜRÜN Gruplarımız

Yumurta İhracatı

1992 yılından itibaren yumurta üretim ve ihracatında bugüne dek bir çok ülkeye ihracat yaptık. Bu süreçte üreticilerimizin, yumurtanın ilk üretim aşamaından ihracattaki son tüketiciye ulaşıncaya kadar titizlikle takip ediyoruz.

Tamamen bitkisel proteinler kullanılarak üretilen yemler ile beslenen tavuklarımız 365 gün 24 saat veteriner hekim kontrolünde "Çiftlikten Sofraya Sağlıklı Gıda" politikası çerçevesinde yetiştirilir.

İhracatını yaptığımız yumurta grubları ISO 9001 ve ISO 22000 belge kalite sistemleri doğrultusunda üretim yapılır ve üretilen tüm yumurtaların tasnifi yapıldıktan sonra pazara sunulur.

Yumurtalarımız kendine özgü markaları ile pazarda yer bulan yumurtalarımızın ana pazarları oteller ve ihracat pazarlarıdır.

Kümes Ekipmanları

Kümes Ekipmanları
Kafesler
Tavuk Yetiştirme Kafesleri
SüperEgg Yumurta Kafesleri
Zenginleştirilebilir - Zenginleştirilmiş Kafes Sistemleri
Civciv Yetiştirme Kafesleri
Kümes Otomasyonu
Yumurta Paketleme
Viol İstifleme Makinası
Yumurta Kodlama Makinası
Yumurta Paketleme Makinası
Yumurta Tasnif Makinası

Hayvan Besleme Ürünleri

Hayvan Besleme Ürünleri
Kanatlı ve Ruminant olarak iki bölümden oluşan birimde, kanatlı grubu Konya bölgesinde bulunan yumurtacı tavuk çiftliklerinin, Ruminant grubu ise İç Anadolu bölgesindeki büyükbaş ve küçükbaş çiftliklerin yem katkı ihtiyaçlarını karşılar. Ürün Grupları,
* Mineral Karışımları
* Aminoasitler
* Enzimler
* Doğal Büyütme Faktörleri
* Toksin Bağlayıcılar
* Salmonella Önleyiciler
* By-Pass Yağ
* Buzağı Maması
* Organik Mineraller

Günlük Civciv

Günlük Civciv
1 günlük damızlık civcivler kümeslere iner ve 26. haftaya kadar büyütülür. Büyütülen damızlık civcivlerin yumurtaları 66. haftaуa kаdаr toрlanır. Toplanan yumurtalar kuluçkahaneye civciv ürеtimi için yоllanır.

Broiler Civciv

Broiler
Kafesler
Çeşitli ırklarda broiler civciv üretimi, ve ihracatı

Hammadde Siloları

Hububat depolama teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen markaları arasında üretim yapan firmaların kurumsal partneriyiz...

Küspe Grubu

Soya Küspesi, ayçiçeği küspesi, pamuk küspesi (toz), pamuk küspesi (yaprak), mısır küspesi, kanola küspesi, yarım yağlı soya küspesi, tam yağlı soya küspesi satışı ve ihracatı.

Broiler Tavuk Ekipmanları

Kaliteli, verimli ve hijyenik tavuk üretimi için gerekli olan tüm ekipmanların satışı, parçaların kurulumu, yedek parça desteği firmamız tarafından verilmektedir.